Edit Manikűr Műköröm

Dugdostad már a kezed? Soha többet nem kell! Exkluzív, szolid vagy extrém körmökre vágysz? Csillám porok, strassz kövek, a legújabb technikák… Minden megoldás kivitelezhető, igényeidnek megfelelően!

 

A test és a lélek ékszere: a műköröm

                     mukorom_2.jpg

... Persze, csak akkor, ha az problémamentesen előkészített és tökéletesen kivitelezett. Ellenkezô esetben sok kényelmetlenséget okozhat viselôjének. Ma már szerencsére sokféle megoldást ismerünk a körömépítésben. Bármely technikáról is legyen szó, a legfontosabb kritérium mégis a természetesség, hiszen akkor szép egy műköröm, ha nem "mű" hatású.

 

Ebben a műfajban is divattá vált a természetesség, ezért jó néhány éve az épített franciaköröm tündöklik a porondon. A "körmösök" sokféleképpen készítik ezt, de a legtökéletesebb megoldás a sablonos építés, akár porcelánporból, akár zselébôl. Egy jó szakembernek ma már tudnia kell műanyag tip nélkül is tökéletes, törésmentes körömhosszabbításokat készíteni.

 

Miért pont épített köröm?

 

 

Mert az, aki a szakmában dolgozik, tudja, hogy nincs annyiféle tipforma, mint ahányféle formájú körömágy.

 

Mert az építőanyagok felveszik a természetes körömágy formáját, így nincs ennél tökéletesebb illeszkedés a saját körömhöz.

 

Mert ez már európai és nemzetközi szintű elvárás. Jó példát szolgáltatnak erre Tom Holcomb hatszoros műkörömépítő-világbajnok munkái.

 

Ma már országos megmérettetésen sem lehet épített technika nélkül győzedelmeskedni.

 

 

 

 

 

 

Természetesen ez a megoldás nehezebb és több gyakorlatot igényel, de bárki elsajátíthatja kitartó gyakorlással. Mindenki olyan anyaggal próbálja meg elôször, amelyet már használt és ismer. Zselés építés esetén sűrű építôzselével dolgozzunk. Nagyon fontos a valódi köröm tökéletes elôkészítése. Sablonfelhelyezésnél figyeljünk a jó illeszkedésre.

A valódi köröm és a sablon között nem maradhat rés! Ehhez az szükséges, hogy a sablonunkat úgy hajlítsuk, hogy pontosan olyan "C" ívet mutasson, mint a saját köröm. Porcelánnal a köröm szabad széle felôl kezdünk dolgozni fehér porral. Lehetôleg egy lépésben, egy mozdulatsorral próbáljuk meg felvinni a hosszabbítást, különben nem lesz egyenletesen fehér az anyagunk.

Ha már ez megy, megpróbálhatjuk a holdacskát is kiépíteni fehér porral. A végén fedjük le az egészet pink vagy víztiszta anyaggal.

 

 

 

 

 

 

A technika pikantériája a még félig megkötött anyag kézzel történô végsô "C" ív hajlítása. (Így készültek a világbajnoki munkák is.) Ezután átcsiszoljuk, bedolgozzuk, polírozzuk a felületet. Ha zselével dolgozunk, a sablon felhelyezése után felvisszük az alapréteget (ez lehet hígabb zselé is), ezzel mindjárt meg is hosszabbítva a körmöt a kívánt méretre. Ha az anyag megkötött az UV fény alatt, felvisszük a hófehér zselét a szabad szél hosszabbítására.

Kötés után az építôzselével fedjük az egészet, kitöltjük az így kialakult szintkülönbséget, és kialakítjuk a "C" ívet. Természetesen a zselés körmöt is átcsiszoljuk, azonban polírozás helyett fényzselét alkalmazunk. Ezek a megoldások kiválóan alkalmasak a valódi köröm megerôsítésére hosszabbítás nélkül is, amely ugyancsak közkedvelt lehet vendégeink számára, mivel természetes és ápolt hatást kelt. (Ez már nem "mű"-köröm)



Weblap látogatottság számláló:

Mai: 61
Tegnapi: 30
Heti: 223
Havi: 1 349
Össz.: 1 098 008

Látogatottság növelés
Oldal: Miért pont az épített?
Edit Manikűr Műköröm - © 2008 - 2024 - ditmukorom.hupont.hu

A weblap a HuPont.hu weblapszerkesztő használatával született. Tessék, itt egy weblapszerkesztő.

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

X

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »